Ve středu 15. května začne oprava komunikace k nemocnici v Rokycanech

14. 5. 2024

KRÁTKA INFORMACE 

Ve středu 15. května 2024 začne oprava komunikace k nemocnici – Voldušské ulice od křižovatky s Oseckou k odbočce do ulice Nad Nemocnicí (u horního parkoviště nemocnice) v Rokycanech. Délka opravovaného úseku je přibližně 500 metrů. Předpokládaná hodnota zakázky byla 3,5 milionu korun bez DPH. Veřejnou zakázku vyhrála společnost ROBSTAV k. s. s nabídkovou cenou 1.843.882,98 Kč bez DPH (2.231.098,40 Kč vč. DPH). Komunikaci ve vlastnictví města je nutné opravit z důvodu špatného technického stavu povrchu. 

Oprava silnice bude provedena frézováním povrchu a položením nového asfaltového povrchu.

  • Frézování provede zhotovitel ve středu 15. a ve čtvrtek 16. května za částečné uzavírky ulice Voldušské. Občané vždy projedou k nemocnici jedním pruhem.
  • Pokládka první asfaltové vrstvy bude provedena o víkendu 18. a 19. května, kdy dojde k úplné uzavírce komunikace k nemocnici (ulice Voldušská). 
  • Druhá vrstva asfaltu bude položena o následujícím víkendu 25. a 26. května. V případě nepřízně počasí o některém z víkendu se asfaltování posune o další víkend (1. a 2. června).
  • Při úplné uzavírce Voldušské ulice o uvedených víkendech je objízdná trasa pro IZS a občany jedoucí do nemocnice stanovena ulicí Oseckou a U Hvězdárny.
  • Občané z ulic Voldušská, Nad Nemocnicí, Pod Nemocnicí a Nad Kalvárií mohou během daných víkendů využít bez poplatku parkování na parkovišti u plaveckého areálu.

"Chceme ujistit všechny pacienty, kteří přijíždí vozem, že příjezd k nemocnici bude vždy zachován. Zároveň děkujeme městu Rokycany, že naplánovalo tuto investici a zlepší příjezd motoristů k nemocnici," uvedl mluvčí nemocnice Jiří Kokoška.

Zpět

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.