Oddělení následné a dlouhodobé péče

Péče

Oddělení následné péče bylo otevřeno v září /2020.


Oddělení poskytne lůžkovou léčebnou ošetřovatelskou a rehabilitační péči buď dlouhodobě nemocným pacientům, nebo pacientům, jejichž stav už nevyžaduje přímo pobyt na lůžku akutní péče, ale zároveň pro ně ještě není vhodná ambulantní péče.

Na oddělení se léčí pacienti široké škály diagnóz různých odborností včetně interních, chirurgických, ortopedických, neurologických, ale též onkologických či psychiatrických. Pacienti budou přijímáni jak z akutních lůžek Rokycanské nemocnice, tak i z jiných zdravotnických nebo i sociálních pobytových zařízení, případně i z domácí péče.

IMG_0222


Tým

silueta ž

MUDr. Dana Hatlmanová
primář

silueta ž

Pavla Šlajsová
vrchní sestra

Lékaři

kmenový lékaři intereního odd. 

Nelékařští zdravotníci

Svědomitě a odborně o pacienty pečují sestry, ošetřovatelky a sanitářky oddělení následné péče RN.
Sociální pracovnice - Kateřina Dikunová, DiS


Kontakt

Stanice A
Stanice B
371 762 210
371 762 243
primářka 371 762 244
371 762 211
770 191 399
dana.hatlmanova@rokycany.nemocnicepk.cz
lékaři 371 762 244 / 211
sociální pracovnice  371 762 460 
773 772 855
katerina.kohoutova@rokycany.nemocnicepk.cz
vrchní sestra 371 762 242 pavla.slajsova@rokycany.nemocnicepk.cz

Oddělení

Lůžka následné péče vznikla v delší dobu nevyužívaných prostorách, které před tím prošly kompletní rekonstrukcí včetně nových podlah, obkladů či výmalby a jsou vybaveny novým nábytkem, televizory a novými elektricky polohovatelnými lůžky a pojízdnými stolky s výsuvnou deskou.

Oddělení následné péče má k dispozici 30 lůžek.

Oddělení se nachází v 1. a  4. nadzemním podlaží lůžkového traktu nemocnice. Vstup je po schodišti nebo výtahy.

IMG_0224 


Hospitalizace

Doporučujeme nechat doma šperky, větší obnos peněz (či vkladní knížky), luxusnější hodinky - pro větší sumy a cennosti je k dispozici nemocniční úschova; za případnou ztrátu věcí nepřevzatých přímo do úschovy nemocnice neručí. Dražší typy mobilních telefon - při používání telefonů či tabletů nerušte ostatní pacienty a řiďte se pokyny ošetřujícího personálu. Zbraně jsou v nemocnici zakázané.  

Přineste prosím rozpis léků, pokud užíváte některé léky dlouhodobě, vezměte je sebou. Přineste i dostupnou lékařskou dokumentaci.  Léky nepoužívejte sami bez vědomí ošetřujícího lékaře. V případě, že byste užívali léky bez vědomí lékaře či sester, je nebezpečí nežádoucích účinků.

Přinést byste si naopak měli osobní toaletní potřeby (ručník, kartáček na zuby, pasta, toaletní papír, mýdlo hřeben, jiná kosmetika ( tělové krémy, balzám na rty...), holení), pyžamo, župan, spodní prádlo, přezůvky, oblečení k převozu do nemocnice a z nemocnice.  Doporučujeme knihu, časopis, rádio / hudební přehrávač (ideálně se sluchátky), minerální vodu nebo oblíbené nápoje.

  


Reference

Pošlete nám vzkaz přes Formulář vzkazů a referencí

14. 7. 2024 Vladislav Ď.
Volduchy
star star star star star
Dobrý den, děkujeme s rodinou za péči o mého tatínka a našeho dědečka Václava Ď. který se u vás léčil v červnu. Pozdravuje všechny sestřičky. Vláďa, Jana, Dan, Mára a Míša
Tým RN Děkujeme. vzkaz s radostí předáme

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.