Právě vyšlo nové číslo magazínu Srdce. Hlavní téma? Porodnice

16. 9. 2020

MAGAZÍN SRDCE

Rozhovor s cyklistou Romanem Kreuzigerem, s cévním chirurgem či s úrazovým chirurgem a hlavně informace o krajských porodnicích. Všechna tato témata najdete v novém podzimním vydání magazínu nemocnic Plzeňského kraje Srdce, který vychází právě dnes. V elektronické podobě na webu a facebooku nemocnic. V tištěné podobě bude zdarma do konce týdne ve všech nemocnicích, na krajském úřadě i na vybraných městských úřadech.

Vážení čtenáři,
dnes patrně nenajdeme nikoho, kdo by se denně nesetkával se slovy covid, rouška či epidemiologická situace, a zdá se mi, že jen málokdo není tohoto tématu plný. I když do dalších týdnů a měsíců vyhlížíme s jistou mírou nejistoty a možná i nervozity, rozhodli jsme se v tomto vydání od nákazy oprostit a nabídnout jiné a příjemnější informace.

Na následujících stránkách se tak setkáte hlavně s informacemi o našich porodnicích, kde se rodí naše krásná a zdravá budoucnost. A téma doplňujeme o další příznivé zprávy, co se v nemocnicích podařilo během léta. Bez ohledu na pandemii koronaviru pokračujeme ve své práci: pečujeme o vaše zdraví a dále rozvíjíme krajské nemocnice.

Samozřejmě ale při tom všem zůstáváme připraveni na návrat pandemie a mohu veřejnost uklidnit, že díky jarním zkušenostem jsme připraveni, věřím, velmi dobře.

Ing. Marek Kýhos, předseda představenstva Nemocnic Plzeňského kraje