Poděkování / pochvala

22. 6. 2022

KRÁTKÁ INFORMACE

Rokycanská nemocnice dostává průběžně od svých pacientů poděkování za péči a léčbu. Tento týden se sešly dvě po sobě, proto jsme se rozhodli je společně zveřejnit. Kvůli ochraně osobních údajů nelze zveřejnit celá jména odesilatelů.

Chirurgické odd.

Vážený pane primáři,

na začátku minulého týdne jsem na Vašem chirurgickém oddělení podstoupil operaci pilonidálního sinu. Chtěl bych pouze říci, že jsem byl s úrovní služeb, ochotou, přístupem a naprosto profesionálním a bezproblémovém průběhu operace a hospitalizace plně spokojen. Takto si představuji špičkovou zdravotní péči a perfektně odvedenou práci. Děkuji.

M.S.

Lékařská pohotovostní služba

Dobrý den,

chtěla bych pochválit paní doktorku Petru Baborákovou za včerejší přístup, když jsem musela nutně na pohotovost pro dušnost. Úžasná empatie, samozřejmě vyšetření, nic nepodcenila. Mohu říci, že z pohotovosti jsem neměla strach. I paní sestřička z ARA také úžasná, milá, empaticka bohužel jméno nevím.

L.U.