Nemocnice rozšíří ambulantní péči o dětské pacienty v Hrádku a okolí

24. 6. 2020

KRÁTKÁ INFORMACE

Dětské oddělení Rokycanské nemocnice převezme po vzájemné dohodě s lékařkou Bohumilou Starkovou od 1. července provoz ambulance praktického lékaře pro děti a dorost v Hrádku v ulici U Svobodáren. Změna provozovatele ordinace nijak nesníží komfort a péči o stávající pacienty a rodiče. Oblíbená dětská lékařka bude v ambulanci sloužit i nadále. Tým kolem ní se naopak rozšíří a umožní navýšit v Hrádku rozsah pediatrické péče.

„Paní doktorku Starkovou doplní další atestovaní pediatři nemocnice včetně primářky oddělení Jaroslavy Paduchové. Mnozí z nich jsou specialisté na konkrétní typy dětských nemocí, takže ordinace bude moci řešit širší škálu zdravotních potíží dětských pacientů, například gastroenterologické, a umožní tak lepší návaznost právě na specializovanou ale i na lůžkovou či komplementární péči,“ říká ředitel nemocnice Jaroslav Šíma s tím, že potřební pacienti se například dostanou snáze na vybraná vyšetření přímo v nemocnici, neboť je bude moci objednat už s konkrétním termínem přímo lékař ambulance.

Dále ordinace umožní příjem a registraci nových pacientů. „Předpokládáme, že o to bude zájem, a v případě potřeby jsme proto připraveni postupně přizpůsobit zvýšené poptávce i ordinační dobu. Tu jsme zatím z velké části ponechali. A v platnosti zůstává i telefonické spojení do ambulance,“ doplňuje ředitel.

Primářka Jaroslava Paduchová se svými kolegy se na děti i na rodiče a spolupráci s nimi těší. „Budeme se snažit navázat na péči v přátelské atmosféře, kterou ordinace nabízí. A přidat k tomu něco navíc z našich zkušeností z péče o nemocniční pacienty. Doufáme, že k tomu přispěje i  nové vybavení ordinace, včetně některých nových diagnostických přístrojů," říká primářka.

 

Praktický lékař pro děti a dorost - Hrádek

Slouží pro řešení nejen akutních zdravotních problémů dětských pacientů. Zabývá se i prevencí a poradenstvím ve specializovaných oblastech pediatrické péče. Je možná i registrace nových pacientů. Dle potřeb a poptávky jsme připraveni optimalizovat ordinační dobu. 

personál MUDr. Bohumila Starková (vždy v pátek), prim. MUDr. Jaroslava Paduchová a další lékaři a sestry dětského odd. RN
telefon 371 787 326 (ordinace) / 720 044 401 (sestra - objednávky) 
ordinační doba

pondělí    8:00 - 12:00 (!!! pondělní ordinace začne až v září)
úterý        
8:00 - 12:00 a 13:00 - 15:00 (odpolední ordinace vyhrazena pro kojence)
čtvrtek     8:00 - 12:00
pátek  
    14:00 - 17:00 (MUDr. Starková)
Odběry krve se provádí v pondělí (od září), v úterý a ve čtvrtek od 7:30
V týdnu od 6. do 10.7. dovolená.
Mimo ordinační dobu a v době dovolené zajistí péči dětská ambulance v nemocnici - 371 762 110

lokace Hrádek, U Svobodáren 177

Ostatní dětské ambulance Rokycanské nemocnice


Zpět

Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2020 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.
Created by Beneš & Michl.