Byli jste s námi spokojeni? Podělte se s námi o vaše zkušenosti

Ty prázdné řádky dole jsou teď vaše. Děkujeme :)

Zbývá 700 znaků

* Povinné položky

27. 8. 2024 HM
Mýto
star star star
jiné pracoviště - Dobrý den. Po týdnu neúspěšného volání na plicní ambulanci (i přes spojovatelnu) se mě nepodařilo dovolat ohledně objednání na vyšetření. Na spojovatelně mi bylo řečeno "nemohu vám pomoci" . Můžete mě sdělit, jak mám nadále pokračovat? Děkuji
Tým RN Dobrý den, plicní ambulance je soukromý subjekt, který má prostory v Rokycanské nemocnici pronajaté, ale RN jej neprovozuje, za provoz nezodpovídá a nemá k němu ani aktuální informace. Doporučujeme mrknout přímo na web ordinace www.plicnialergologie.cz
21. 8. 2024 Michaela N.
Lomnice
star star star star star
chirurgie - Ráda bych touto cestou poděkovala za péči o dceru, která přišla k panu doktorovi Tihlaříkovi na chirurgii, za jeho úžasný přístup k dětem a za celkové vysvětlení diagnózy a chování. Tento přístup k lidem/dětem se málokdy vidí. Má srdce na správném místě.
Tým RN Děkujeme. s radostí vyřídíme.
21. 8. 2024 Marta T.
star star star star star
chirurgie - Dne 21.8.2024 jsme kolem 16:00 byli se synem akutně na chirurgické ambulanci. Chtěli bychom moc poděkovat sympatickému, hodnému a hlavně trpělivému panu doktorovi, který měl dnes službu a také panu primáři Hajžmanovi a také skvělé sestřičce! Všichni byli k synovi velmi nežní, ohleduplní a přesto pečliví. Mockrát děkujeme za všechno, hlavně za váš lidský přístup, více takových jako tito tři.
Tým RN Děkujeme. Vzkaz s radostí předáme.
14. 8. 2024 Petr B.
Osek u Rokycan
star star star star star
jiné pracoviště - Rád bych se podělil se zkušeností a to s pohotovostí, počínaje příjmem, RTG až po pana doktora Havla, vše naprosto perfektní, lidskost a empatie, které jsou už dnes téměř vzácné. S opakovanou návštěvou o dva dny déle vše stejně perfektní. Jsme moc mile překvapeni, Vám všem patří obrovský dík za to, jakou a hlavně jak svoji práci, poslání děláte ..... Díky. Petr B.
Bc. Součková, manažer kvality Dobrý den, děkujeme za slova pochvaly. Vážíme si toho.
5. 8. 2024 Antonín P.
star star star star star
interna - Moc děkuji všem sestřičkám a zdravotnímu personálu interního odd. za pomoc, která se mi od nich dostala Antonín P., Praha
Bc. Součková, manažer kvality Dobrý den, děkujeme za Váš vzkaz.