Nechte se naočkovat u nás v Rokycanech

Také Rokycanská nemocnice provádí očkování proti onemocnění covid. Naší snahou je, aby očkování bylo efektivní a pro vás srozumitelné. Proto zde nabízíme všechny důležité informace o provozu našeho očkovacího místa. 

AKTUALITY

Očkování bez registrace pokračuje i v září

I v září nabídne očkovací místo v Rokycanské nemocnici možnost očkování bez nutnosti registrace a to každou zářijovou sobotu. Zájemci mohou přijít vždy od 8 do 12 hodin. Očkování bez nutnosti registrace je určeno jak kategorii dospělých (od 16 let), tak i mládeži od 12 do 15 let. Bude totiž přítomen i pediatr. Mládež do 15 let musí být v doprovodu zákonného zástupce. S sebou kartu pojištěnce. Očkujeme vakcínou Pfizer. 

kategorie dospělí i mládež (12 až 15 let)    
  • OČM Rokycany (nemocnice) - každá sobota 8 - 12 hod 

Paralelně probíhá i očkování s registrací

K očkování je stále možné se i registrovat a vybrat si termín dle nabídky očkovacího místa. Registrace probíhá přes Centrální rezervační systém, který provozuje ministerstvo zdravotnictví  registrace.mzcr.cz

Očkování v místě bydliště - mobilní očkovací tým

Od poloviny srpna máme k dispozici mobilní očkovací tým, který provádí očkování bez registrace přímo v obcích a městech na Rokycansku, které si pro své občany očkování domluví. Starostové jsou informováni. Pokud chcete využít, obraˇtte se na vedení obce/města. Nejbližší místa a termíny výjezdů budeme zveřejňovat.

Sledujte ale i weby obcí a měst. S sebou je nutno mít kartu pojišťovny a občanku nebo pas (cizinci).

Co vás dále zajímá

Jak se objednat k očkování?

Vytvořte registraci na webu registrace.mzcr.cz a vyberte si očkovací místo "Rokycanská nemocnice". Až přijdete na řadu a obdržíte esemeskou PIN2, proveďte rezervaci na rezervace.mzcr.cz.  

Kde se očkuje / kontakt?

Očkujeme v hlavní budově nemocnice Voldušská 750, Rokycany v lůžkovém traktu. Přístup je bezbariérový. Kontakt: 371 762 344 (PO-PÁ 7-15 h)

Čím v Rokycanech očkujete?

V Rokycanech očkujeme skoro výhradně vakcínou Pfizer. V následujících dnech a týdnech se u nás s jinou vakcínou nesetkáte. 

Obdržím certifikát už po první dávce očkování?

Certifikát o absolvování očkování ať už první nebo druhou dávkou si lze stáhnout na portálu ÓČKO - https://ocko.uzis.cz. Více v Častých dotazech.Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2021 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.
Created by Beneš & Michl.