Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra / Zdravotnický záchranář - odd. JIP (i absolvent)

Nemocnice akutní péče v Rokycanech doplňuje tým jednotky intenzivní péče o nelékařské zdravotníky s odborností všeobecná sestra nebo zdravotnický záchranář. Pozice je vhodná pro zdravotníky s praxí i absolventy se zájmem o obor. Pro vystudované záchranáře vhodné jako povinná praxe v lůžkovém zařízení. Práce na plný i částečný úvazek.

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra - odd. následné péče

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme všeobecnou sestru na oddělení následné péče. Pozice vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků. Praktické sestry mohou konzultovat zájem o práci s vrchní sestrou odd.

Rokycanská nemocnice

Instrumentářka / perioperační sestra - operační sály

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na operační sály sestru se specializovanou způsobilostí v oboru perioperační péče.

Rokycanská nemocnice

Zdravotní laborant/ka (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní laborantku / zdravotního laborantka na oddělení klinické biochemie. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nabízíme i praxi studentům.

Rokycanská nemocnice

Farmaceut (i absolvent)

Nemocnice akutní péče v Rokycanech příjme do nemocniční lékárny s veřejnou i ústavní částí farmaceuta. Pozice je vhodná i pro absolventy. Možný i zkrácený úvazek.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.