Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Rokycanská nemocnice

Farmaceut (i absolvent)

Rokycanská nemocnice, a.s. přijme do pracovního poměru na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) farmaceuta.

Rokycanská nemocnice

Instrumentář / instrumentářka

Nemocnice akutní péče v Rokycanech hledá všeobecnou sestru nebo všeobecného ošetřovatele se specializovanou způsobilostí v oboru instrumentování na operačním sále. Nabídka je vhodná i pro absolventy se zájmem o tuto specializaci.

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra - různá odd. (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme všeobecné sestry na oddělení chirurgie, následné péče, interní a dětské oddělení. Pozice vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků.

Rokycanská nemocnice

Sestra pro perioperační péči

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na operační sály sestru se specializovanou způsobilostí v oboru perioperační péče

Rokycanská nemocnice

Zdravotní laborant

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme zdravotního laboranta do biochemické a hematologické laboratoře. Nástup možný ihned.

Rokycanská nemocnice

Všeobecná sestra - JIP

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na jednotku intenzivní péče všeobecnou sestru. Specializace výhodou, nikoli podmínkou.

Rokycanská nemocnice

Praktická sestra - odd. následné péče (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme na oddělení následné péče praktické sestry. Pozice vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků.

Rokycanská nemocnice

Radiologický asistent (možno i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Rokycanech hledáme radiologického asistenta. Pozice je vhodná i pro absolventy/ky nebo studenty/ky posledních ročníků.

Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2019 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.
Created by Beneš & Michl.