| 21. 8. 2025 |
Hana P.
Rokycany
|
jiné téma -
Jezdím na kontroly s koleny k panu doktorovi Vlkovi a děkuji za milý přístup od něho i sestřičky.
|
|
Bc. Monika Součková, MBA, manažer kvality |
Dobrý den,
moc děkujeme za vaše milá, který do soukromé ambulance dr. Vlka rádi vyřídíme. Jsme rádi, že jste s péčí spokojena. Přejeme vám, ať kontroly i další léčba probíhají co nejlépe a kolena brzy poslouží bez obtíží. |
| 24. 7. 2025 |
Jana Š.
Rokycany
|
chirurgie -
Chtěla bych touto cestou poděkovat zdravotní sestřičce,která dne 23.7 2025 přijímala pacienty na recepci u chirurgických ambulancí.Paní Miroslava Kraftová tam měla pro nás všechny pacienty , to nejlaskavější jednání,plné úsměvů,pochopení,rad a empatie.Je pro mě čirou radostí přijít k tak milé paní recepční a odcházet s úsměvem,který vydrží do druhého dne.Vážená paní Kraftová,klaním se a děkuji-to je prostě zážitek.S pozdravem J.Š.
|
|
Bc. Monika Součková, MBA, manažer kvality |
Děkujeme Vám za nádherná a upřímná slova. Vaše pochvala velmi potěšila nejen paní Miroslavu Kraftovou, ale i celý náš tým. Jsme rádi, že jste se u nás cítila dobře a že laskavý přístup paní Kraftové přispěl k Vaší spokojenosti. Taková zpětná vazba je pro nás obrovskou motivací i potvrzením, že lidskost a empatie mají ve zdravotnictví nezastupitelné místo. Děkujeme! |
| 23. 7. 2025 |
Marie C.
Holoubkov
|
interna -
Velmi pokorné sestřičky a milě.
|
|
Bc. Monika Součková, MBA, manažer kvality |
Děkujeme, vyřídíme! |
| 23. 7. 2025 |
Marie C.
Holoubkov
|
interna -
Zdravotnický personál je velmi ochotný a příjemný tak jak to má být.
|
|
Bc. Monika Součková, MBA, manažer kvality |
Moc děkujeme za milá slova! Jsme rádi, že jste byla spokojena s přístupem našeho zdravotnického personálu. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou a motivací do další práce. |
| 21. 7. 2025 |
Martina Ř.
Rokycany
|
následná péče, sociální -
Dobrý den,děkujeme všem lékařům,sestřičkám a celému ošetřujícímu personálu za příkladnou péči o naši maminku. Byli jsme moc spokojeni s přístupem k ní a s léčbou. Mami se u vás neskutečně zlepšila. Děkujeme.
|
|
Bc. Monika Součková, MBA, manažer kvality |
Dobrý den,
moc děkujeme za milá slova a vaši důvěru. Velmi si vážíme vašeho poděkování a jsme rádi, že se mamince u nás dařilo lépe a péče jí pomohla. Předáme vaše poděkování celému týmu – podobná zpětná vazba je pro nás obrovskou motivací.
Přejeme mamince i celé vaší rodině pevné zdraví.
S úctou |