Domácí péče Nikol - Home Care

Péče

Domácí péče (překlad z anglického home-care) odráží současné trendy ve zdravotní a ošetřovatelské péči. Staletími ověřenou zkušenost lepších výsledků léčení v domácím, tedy pacientovi známém prostředí spojuje s moderními léčebnými a ošetřovatelskými postupy a prostředky.

Péče je určena těm pacientům, pro něž by bylo náročné či nemožné dostavit se na ošetření do zdravotnického zařízení (mají například potíže s hybností). Poskytována je na základě žádosti některého z oddělení Rokycanské nemocnice (například po provedeném výkonu, kdy je pacient propuštěn do domácího ošetřování), případně žádosti z nemocnic v Plzeňském kraji (pokud se jedná o pacienta z našeho regionu) nebo obvodních lékařů. Služba není omezena věkem pacientů. Není ale určena dětem. Všechny nabízené služby jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

V roce 2017 naše oddělení uskutečnilo celkem 2437 návštěv v domácnostech pacientů.

Poskytované služby

Pracovní doba střediska Domácí péče: pondělí až pátek 7:00 - 15:30 hod., v sobotu a v neděli 7:00 - 12:00 hod. Zdravotní sestry jsou k zastižení na mobilu, případně na telefonu (viz. kontakty níže uvedené).


Tým

Silueta žena

Petra Buršíková
zdravotní sestra

Silueta žena

Dana Koťuhová
zdravotní sestra


Kontakt

oddělení 371 762 160
zdravotní sestra 606 865 649 petra.bursikova@rokycany.nemocnicepk.cz

Zdravotní sestry jsou k zastižení většinou na mobilu v pondělí až pátek 7:00 - 15:30 hodin. V sobotu a v neděli 7:00 - 12:00 hod.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2022 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.